Дитяча художня студія Марії Корпанюк "Кольорові пальчики"

Розкриваємо таланти

«Неталановитих дітей немає», – переконує відома художниця Марія Корпанюк. Якщо ж батьки вважають, що їхня дитина не має хисту до малювання, то вони помиляються. Аби талант проявився, треба його розвивати змалечку. Задля цього пані Марія минулого вівторка відкрила дитячу художню студію.

Відкрити такий заклад пані Корпанюк хотіла давно. Будучи у Спілці художників, вона неодноразово організовувала виставки юних художників, тож бачила їхній талант і потенціал.

«Одного разу я зустріла маленького хлопчика, який з дідусем ходив по Спілці художників і шукав вчительку, яка б навчила його малювати. Відтоді я зрозуміла, що треба відкривати студію, – розповідає пані Марія. – Адже в художні школи приймають дітей від восьми років».

Тут навчатимуть юних талантів віком від п’яти до десяти років. Саме в цьому віці дитячі малюнки найцікавіші – вони безпосередні, дитина ще не думає, чи правильно вона малює, чи точні лінії. Малює так, як бачить, як сприймає світ. В 10-11 років діти починають дорослішати, а разом з ними змінюється і малюнок.

Марія Корпанюк переконує: аби не зіпсувати дитячу творчу безпосередність, у студії не буде жодних примусів і наказів – лише маленькі підказки. А саме навчання відбуватиметься в ігровій формі. Щоб дітям не було нудно, на кілька годин відома художниця ставатиме дитиною.

Перші уроки відбудуться вже цього тижня. До речі, студія не матиме канікул.

Галина ЦАП
“Івано-Франківський оглядач” / 020(097), 3 червня 2010 р.Ogliadach