Дитяча художня студія Марії Корпанюк "Кольорові пальчики"

“КОЛЬОРОВІ ПАЛЬЧИКИ”

Дитяча художня студія «Кольорові пальчики» створена відомою художницею Марією Корпанюк, членом Національної спілки художників України, лауреатом обласної премії імені Ярослава Лукавецького в галузі образотворчого мистецтва і архітектури в 2010 році.

За період з 2010 по 2013 рік в дитячій художній майстерні навчалися близько 200 дітей віком від 5 до 10 років. Студія стала мистецьким острівком серед поважних дорослих мистецьких закладів, де панує творча атмосфера, радість світосприйняття, занурення в багатство кольорів, відчуття власного маленького внеску у безмежну скарбницю світового мистецтва.

Мистецький проект «Марія Корпанюк і діти» – це виставки дитячого малюнка, де діти представляють мешканцям міста свої власні творчі здобутки. Багатьом запам’яталися такі виставки, як: «Я люблю малювати», «Глиноманія, фарбомагія», «Кольорові пальчики», «Сонячні зайчики» та інші. Кожна виставка супроводжується цікавими буклетами, в яких представлені усі учасники та їхні роботи. До них викладач власноручно написала багато віршів про малювання.

Вихователь і педагог, художник і поет Марія Корпанюк з трепетом ставиться до кожного юного таланту, вважаючи, що кожна дитина – це космос, який ми відкриваємо для майбутнього.

“Західний кур’єр” / 21 листопада 2013 р.