Дитяча художня студія Марії Корпанюк "Кольорові пальчики"

УВАГА! КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА

1 ЧЕРВНЯ СТАРТУЄ ПРИЙОМ РОБІТ НА ДРУГИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА

А чи знаєте ви, що майбутнє наших дітей залежить від того, наскільки вони вміють мріяти, фантазувати та креативно мислити? Що більше творчої свободи буде в їхньому житті, то легше вони долатимуть труднощі мінливого світу, то більш щасливими й успішними виростатимуть.

З 1 червня Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України розпочинає другий Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка.

Тема конкурсу: «Хороша людина: як це?»

Прийом малюнків триватиме з 1 до 30 червня включно.
До участі у проекті запрошуються діти трьох вікових категорій:
3-5 років
6-9 років
10-15 років

Як взяти участь у конкурсі?
Для цього необхідно батькам (опікуну) зареєструватися на сайті wallfall.org, заповнити спеціальну онлайн-анкету учасника, прикріпивши до неї скан-копію або фотографію малюнка (зроблену при денному освітленні з максимальною роздільною здатністю). Подати роботи для участі в конкурсі можна у період з 1 до 30 червня включно.

Які вимоги до конкурсних робіт?
Малюнок на тему «Хороша людина: як це?» повинен бути зображений на полотні або аркуші паперу формату А3 (горизонтальна орієнтація) та відсканований або сфотографований у максимально найкращій якості. Для реалізації ідеї учаник може використовувати будь-які матеріали та техніки.

17 липня буде оголошено 150-200 фіналістів. Роботи фіналістів візьмуть участь у виставках, які протягом року будуть подорожувати Україною та світом.

Стартова виставкова подія відбудеться у Кракові на Арт-Пікніку. Це перша виставка 150-200 робіт фіналістів 2019 року, в рамках програми святкування Дня незалежності України, що відбудеться за підтримки Генерального консульства України у Кракові!

Головна мета нашого конкурсу досліджувати креативне мислення дітей, провакувати дитячю креативність на цікаві творчі рішення, та вимірювати зміни. Ми прагнемо, щоб кожна дитина зрозуміла: «своїм талантом та наполегливістю можна досягти будь-чого. Можливості безмежні”.